MÖBLER / Skåp & hyllor / Hörnhatthylla 8597020
*
nr 859 7020
Hörnhatthylla
Rostfritt stål, längd: 125 resp 91 cm, djup: 27 cm, höjd: 35 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:15:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/10 19:24:14
1
450 kr
30/10 10:17:26
2
350 kr
11/11 16:15:31
3
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hörnhatthylla rostfritt stål skåp
-
9214 Bokhylla
1930-tal, betsad björk. Bredd: 119 cm, djup: 25 cm..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:58
-
8171 Bokhylleskåp
mahogny. Bredd: 100 cm. Djup: 41 cm, höjd: 165 cm,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:50
-
9184 Hatthylla
krom, 1950-tal. Bredd: 97 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 19:46
-
9144 Skåp
Allmoge, 1800-tal, märkt 1817. Bredd: 115 cm. Djup..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:53
-
9041 Vinställ
Smide, med hänglås på kedja. Längd: 40 cm, djup: 3..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:01
-
9182 Vitrinskåp
på benställning. Bredd: 94 cm. Djup: 27 cm, höjd: ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:47
*
Hörnhatthylla
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7020
Hörnhatthylla
Rostfritt stål, längd: 125 resp 91 cm, djup: 27 cm, höjd: 35 cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/10 19:24:14 | 1 | 450 kr |
30/10 10:17:26 | 2 | 350 kr |
11/11 16:15:31 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hörnhatthylla rostfritt stål skåp
-
9214 Bokhylla
1930-tal, betsad björk. Bredd: 119 cm, djup: 25 cm..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:58 -
8171 Bokhylleskåp
mahogny. Bredd: 100 cm. Djup: 41 cm, höjd: 165 cm,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:50 -
9184 Hatthylla
krom, 1950-tal. Bredd: 97 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 19:46
-
9144 Skåp
Allmoge, 1800-tal, märkt 1817. Bredd: 115 cm. Djup..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:53 -
9041 Vinställ
Smide, med hänglås på kedja. Längd: 40 cm, djup: 3..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:01 -
9182 Vitrinskåp
på benställning. Bredd: 94 cm. Djup: 27 cm, höjd: ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:47